PATESS FITNESS

> > > >
< < < <

O MNE

SPOZNAJTE MÔJ PRÍBEH

Som profesionálny kondičný tréner piateho kvalifikačného stupňa. Študoval som na Univerzite Komenského, Fakulte telesnej výchovy a športu v Bratislave študijný odbor kondičné trénerstvo a učiteľstvo telesnej výchovy. 

Absolvoval som mnoho školení a kurzov v oblasti tréningu, výživy a životného štýlu. Aktuálne pracujem ako osobný kondičný tréner a som hrdým otcom môjho syna.

VÁŠEŇ K ŠPORTU OD MALA

Aktívne športujem od svojich šiestich rokov. Začínal som s karate, kde som vydržal 12 rokov s nejakými regionálnymi súťažami. 

Keď som mal 13, tak som začal s posilňovaním a plávaním. Klasické pivničné undergroundy, betónové kotúče, hrazda a zapečené závity na jednorúčkach…

Na kúpaliskovú pumpu to stačilo…

DOŽIVOTNÁ LÁSKA

Približne o rok ( v 14-tich) som začal chodiť do Považského PIAHANGYM na thajský box, ktorému sa venujem dodnes. 

Thai box som bral vážne, súťažil som aj v amatérskej lige Euroliga MuayThai, kde som sa dostal až na vrchol tabuľky a čakal ma zápas o titul, no súper vážne ochorel a pokiaľ mi našli nového, už som si stihol uvedomiť, že zápasenie pre mňa nie je, no láska k tomuto športu mi ostala navždy.

MMA, LOPATA ALEBO VZDELANIE

Medzi časom som dostal možnosť trénovať MMA v Žilinskom Diamond Gyme, kde som si ťukol dva zápasy a vyskúšal ako chutí knockout, nie je to bohvie čo… 

Medzitým som po víkendoch, prázdninách a vo voľnom čase pracoval u otca v stavebnej firme. Posilňovanie s lopatou, tvárnicami a betónom dopĺňalo môj tréning. 

Stále to bolo málo, tak som začal s CrossFitom. Počas štyroch rokov som si osvojil viac než dosť…

Všetky tieto aktivity vo mne vybudovali pevnú disciplpínu a naviedli ma na ten správny smer. Trénerov, u ktorých som trénoval (bolo ich naozaj dosť) som bral vážne a dosť som sa v nich videl. Od každého z nich som sa dosť naučil. 

Začal som sa viac zaujímať o ľudské telo a tréning a neskôr som sa rozhodol ísť študovať na fakultu telesnej výchovy a športu.

ŠPORT AKO ŽIVOTNÝ ŠTÝL

Som komplexný športovec a šport beriem ako súčasť môjho života. 

Komplexný v skratke, že nie som iba zavretý v gyme, ale využívam všetky možné aktivity ako napr. bicykel, turistiku, plávanie, beh a i.

Trénovaniu ľudí som sa začal venovať od r. 2012 zo záľuby s účelom naučiť druhých správne cvičiť, schudnúť a zosilnieť. 

Za ten čas som nabral mnoho poznatkov a skúseností hlavne z praxe.

Mojim poslaním je pomáhať ľuďom dopracovať sa k vysnívanej postave, skvalitňovať životný štýl a prispieť k zlepšeniu ich zdravia.

VZDELANIE

Mgr. Patrik Michel – kondičný tréner V. stupňa, inštruktor thajského boxu

Vzdelanie:

Absolvent Univerzity Komenského, Fakulty telesnej výchovy a športu UK FTVŠ študijného programu kondičné trénerstvo a učiteľstvo telesnej výchovy

Absolvované kurzy: